• Mielės sausos Inaktyvuotos 7 kg

DULCOFRUCTS produktų sudėtyje NĖRA sunkiųjų metalų, neonikotinoidų, pesticidų, aflatoksinų. DULCOFRUCTS produktai yra gaminami nenaudojant GMO (genetiškai modifikuotų produktų).


Aprašymas:     

      

Bičių imuniteto atsparumui itin daug reikšmės turi baltymai. Dėl baltymų trūkumo kai kurios bičių šeimos pavasarį vystosi lėtai, kitos rudenį tarsi dėl neaiškios priežasties žūsta. Stiprių šeimų motinos deda daug kiaušinėlių, ypač pirmus, antrus metus. Susidaro daug perų, kuriems maitinti reikia baltymų. Pirmajai bičių kartai jų gali pakakti, o vėlesnėms jau ima stigti. Biologinis bičių maistas, turintis visų reikalingų medžiagų yra žiedadulkės. Tačiau, kai gamtoje nėra natūralaus baltymų šaltinio, bičių imunitetą galima stiprinti naudojant naują saugų produktą - inaktyvuotas sausas mieles - visiškai natūralią žiedadulkių alternatyvą.

Produktas skatina bičių šeimų atsistatymą, skatina perų dėjimą, padeda bičių šeimoms maksimaliai pagerinti vystymąsi po pavasarinio apsiskraidymo. Tai patikima ir saugi alternatyva žiedadulkėms, taip pat sumažinanti tikimybę užsikrėsti tokiomis ligomis kaip nozematozė, puvinys, pvz. naudojant kandi tešlą su žiedadulkėmis neaiškios kilmės.


Sudėtyje yra: 10 amino rūgščių, 12 vitaminų, 10 mineralų.

Baltymai: 89,72 %

Riebalai: 6%

Augaliniai aliejai: 1,7 %

Probiotikai: 0,1 %

Rūgštys: 0,05 %


Naudojimas: šios mielės yra inaktyvuotos (nesukelia rūgimo proceso), todėl ruošiant mieles mišiniuose su sirupu, kandi tešla arba medumi, nieko virinti nereikia.   Tai visiškai paruoštas saugus produktas.


Mieles galima duoti tokiu pavidalu, kokiu jos yra. Įpilama į indelį ir įdedama į avilį, kad bitės turėtų priėjimą. Tokiu atveju reiktų užtikrinti, kad indelis stovėtų sausai, taip apsaugant mieles nuo drėgmės. 


Taip pat galima gaminti mišinius. Proporcijos bičių šeimai:


200 gr. mielių / 800 gr. cukrų/angliavandenių (medus, sirupas, kandi tešla)  Sumaišyti ir duoti šviežią įprastu maitinimo būdu.REKOMENDUOJAMA NAUDOTI PO PAVASARINIO APSISKRAIDYMO.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Mielės sausos Inaktyvuotos 7 kg

  • Gamintojas: DULCOFRUCT
  • Prekės kodas: RO17
  • Prieinamumas: Laikinai nėra
  • 60.00€

  • Be PVM: 49.59€