• Mielės sausos Inaktyvuotos 7 kg

DULCOFRUCTS produktų sudėtyje NĖRA sunkiųjų metalų, neonikotinoidų, pesticidų, aflatoksinų. DULCOFRUCTS produktai yra gaminami nenaudojant GMO (genetiškai modifikuotų produktų).


Aprašymas:     

      

Bičių imuniteto atsparumui itin daug reikšmės turi baltymai. Dėl baltymų trūkumo kai kurios bičių šeimos pavasarį vystosi lėtai, kitos rudenį tarsi dėl neaiškios priežasties žūsta. Stiprių šeimų motinos deda daug kiaušinėlių, ypač pirmus, antrus metus. Susidaro daug perų, kuriems maitinti reikia baltymų. Pirmajai bičių kartai jų gali pakakti, o vėlesnėms jau ima stigti. Biologinis bičių maistas, turintis visų reikalingų medžiagų yra žiedadulkės. Tačiau, kai gamtoje nėra natūralaus baltymų šaltinio, bičių imunitetą galima stiprinti naudojant naują saugų produktą - inaktyvuotas sausas mieles - visiškai natūralią žiedadulkių alternatyvą.

Produktas skatina bičių šeimų atsistatymą, skatina perų dėjimą, padeda bičių šeimoms maksimaliai pagerinti vystymąsi po pavasarinio apsiskraidymo. Tai patikima ir saugi alternatyva žiedadulkėms, taip pat sumažinanti tikimybę užsikrėsti tokiomis ligomis kaip nozematozė, puvinys, pvz. naudojant kandi tešlą su žiedadulkėmis neaiškios kilmės.


Sudėtyje yra: 16  amino rūgščių, 17 vitaminų, 14 mineralų.

Grynas baltymas: min. 51 %

Drėgmė: max. 6 %

Neapdorotas riebalas: <1 %


Naudojimas: šios mielės yra inaktyvuotos (nesukelia rūgimo proceso), todėl ruošiant mielių ir sirupo mišinį, mielių virinti nereikia.   Tai visiškai paruoštas saugus produktas. Proporcijos: 1 dalis mielių / 8 dalys sirupo - 20 proc.  Sumaišyti ir duoti šviežią įprastu maitinimo būdu.


REKOMENDUOJAMA NAUDOTI PO PAVASARINIO APSISKRAIDYMO.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Mielės sausos Inaktyvuotos 7 kg

  • Gamintojas: DULCOFRUCT
  • Prekės kodas: RO17
  • Prieinamumas: Laikinai nėra
  • 60.00€

  • Be PVM: 49.59€